АВТОБУСНИЙ ЧАРТЕР ДО СЛОВАЧЧИНИ – 2018

Виїзд 
зі Львова
Прибуття 
в Словаччину
Заїзди
Виїзд 
зі Словаччини
Прибуття 
до Львова
 16.12.16
23:00 год
 17.12.16
 4 ночі
 21.12.16
15:00 год
 22.12.16
 30.12.16
23:00 год
 31.12.16
 4 ночі
 04.01.17
15:00 год
 05.01.17
 05.01.17
23:00 год
 06.01.17
 4 ночі
 10.01.17
15:00 год
 11.01.17
 20.01.17
23:00 год
 21.01.17
 4 ночі
 25.01.17
15:00 год
 26.01.17
 10.02.17
23:00 год
 11.02.17
 4 ночі
 15.02.17
15:00 год
 16.02.17
 24.02.17
23:00 год
 25.02.17
 4 ночі
 01.03.17
15:00 год
 02.03.17
 03.03.17
23:00 год
 04.03.17
 4 ночі
 08.03.17
15:00 год
 09.03.17

Вартість проїзду:  65 євро в дві сторони/особа

 

Виїзди з України:
Виїзди зі Словаччини:
23:00 год – збір групи на паркінгу біля головного залізничного вокзалу м. Львів
23:30 год – виїзд до Словаччини
00:45 год – Стрий, заправка ОККО
03:15 год – Мукачево
04:00 год – Ужгород, при в’їзді в місто заправка ОККО
14:30 год – Бешенева,  паркінг біля аквапарку GINO PARADISE
15:00 год – Ясна – Паркінг біля Wellness Hotel Grand Jasna
15:20 год – Липтовий Микулаш, ТЕСКО
17:00 год – Штребське Плесо, паркінг
17:30 год – Старий Смоковець, паркінг біля Penzionu Tatrasport Zampa
17:45 год – Татранська Ломниця, паркінг біля залізничної станції
18:00 год – Кежмарок, паркінг біля замку
18:30 год – Попрад, паркінг біля Аквапарку AquaCity
19:30 год – Прешов, автобусна зупинка біля ТЕСКО
20:00 год – Кошице, ТЕСКО
20:45 год – Михайлівці, автовокзал
21:00 год – Земплінська Ширава, біля в’їзду на курорт

ВАЖЛИВО: 
Увага! Години вказані за місцевим часом!
ПРОДАЖ КВИТКІВ В ОДНУ СТОРОНУ НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ!
Посадка і висадка туристів здійснюється на попередньо визначених зупинках!
* В графіку можливі зміни
НА ПОСАДКУ АВТОБУСУ ТУРИСТИ МАЮТЬ З’ЯВИТИСЯ ЗАВЧАСНО ТА ЧЕКАТИ НА АВТОБУС!!!
МІСЦЯ ПОСАДКИ І ВИСАДКИ ТУРИСТІВ – ЗГІДНО ПІДТВЕРДЖЕННЯ.
Увага!!! Шановні туристи, просимо в день виїзду/повернення ОБОВ’ЯЗКОВО мати включеними мобільні телелефони. 
ТУРИСТИЧНА ФІРМА НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ КОНСУЛЬСЬКИХ, МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ, РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ!!!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *