Будапешт + Відень на травневі 28.04 – 01.05.2017

       28.04 – 01.05.2017

Екскурсії по Будапешту та Відні включені у вартість туру!

1-ий день  Виїзд зі Львова.

Нічний переїзд до Будапешта .

2-ий день  По дорозі – зупинка для сніданку. Приїзд до Будапешту.  Оглядова  автобусно – пішохідна екскурсія по Будапешту  (Площа Героев, пам’ятник Тисячоліттю, замок Вайдахуняд, Рибацкий бастіон, церква Матяша, Королівский Палац , Ланцюговий  міст, котрий став символом міста, Будайская панорама и гора Геллерт з Цитаделью та ін). Вільний час. Відвідування Тропікарію-Океанарію  та торгового центру  «Кампона». Цей Океанарій найбільший в центральній Європі: 11-метровий тунель з акулами, екзотичні рептилії та барвисті тропічні пташки просто в Тебе над головою! Можна власноруч погодувати алігаторів, а можна навіть змокнути під тропічною зливою! (знаходиться в торгівельному центрі «Кампона».

Поселення у готель.

Ввечері  (факультативно) «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю.(з бокалом шампанського або вина або пива або соку) Дев’ять мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини (Вартість 15 Евро)

Повернення у готель.  Вечеря. Ночівля.

3-ий день Сніданок. Виїзд з готелю. Переїзд до Відня.

Приїзд до Відня. Оглядова пішохідна екскурсія по місту. Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув’язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п’янкого міста.
Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Ґабсбурґів Хофбурґ, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам’ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана та інше.

Вільний час. Виїзд з Відня. Переїзд на Україну  

4-ий день  Приїзд до Львова.

Вартість туру: 110 євро з особи

У вартість входить:                                                                        

  • проживання в готелі 3*** 1 ніч
  • харчування сніданок + вечеря у Будапешті
  • екскурсійне обслуговування Відень + Будапешт
  •  проїзд автобусом
  • медичне страхування
  • відкриття віз

Додатково оплачується:

  • консульський збір 35євро  (крім осіб до 18років, студентів денного відділення до 21 р та пенсіонерів) + сервісний збір (сума уточнюється на сайті візового центру Угорщини vfs.global  HungaryVisaInformationinUkraine)
  • факультативні програми
  •  переїзд муніципальним транспортом (у разі необхідності)
  • вхідні квитки

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *