Великоднє паломництво до Риму 06.04 – 11.04.2017

 Львів – Венеція – Рим (Ватикан) 2 дні – Верона – Падуя – Львів

Вербна неділя у Ватикані

06.04 – 11.04.2017 р.

Виїзди відбуваються з наступних міст:
Тернопільська обл.: Бучач (03.30), Чортків (04.00), Теребовля (05.00)**, Тернопіль (16.00), Зборів (16.30)
Львівська обл.: Золочів (17.00), Львів (19.00), Стрий (20.00)
Закарпатська обл.: Свалява (22.30), Мукачево (23.30), Ужгород (00.59), Чоп (00.30)

День Вербної неділі нагадує християнам урочистий вхід Ісуса Христа в Єрусалим, який знаменував собою безпосереднє наближення Його Страстей і смерті на хресті. Люди, які Його вітали, кидали на дорогу плащі та зелені галузки пальм, вигукуючи: «Осанна Синові Давида!».

Неповторна краса Венеції, помпезність та велич Риму, святість Ватикану, романтичність і загадковість Верони, унікальність Падуї змусять вас запам’ятати час, проведений в Італії, на все життя.

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:

1 день, четвер (06.04.2017).
Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження Україно-Угорського кордону. Переїзд в Італію.

2 день, п’ятниця (07.04.2017). ВЕНЕЦІЯ.

Прибуття в Венецію.

Венеція – це прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть поети і художники прославляли це місто і прикрашали його своїми творами. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки. Затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко музичні оркестри грають для нас романтичну музику. Ми зможемо відчути життя цього міста, поміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом… І, головне, зануритись в цю неповторну атмосферу найбільш романтичного міста в Італії. Оглядова екскурсія (11€).

У вільний час для тих, в кого в душі ще жевріє вогник романтизму, є нагода покататись вузенькими каналами міста на гондолі – справжньому символі Венеції. Таку прогулянку, гарантуємо, ви пам’ятатимете усе життя.

Переїзд до готелю. Пізнє поселення в готель, ночівля.

Прогулянка на гондолі у Венеції

3 день, субота (08.04.2017). Рим. Ватикан.

Сніданок в ресторані готелю. Переїзд до Риму.

Рим. (Увага! Пересування по Риму тільки громадським транспортом!)

Ватикан. В програмі нашої подорожі відвідування Ватиканських музеїв та Сікстинської капели, неймовірно розмальованої фресками самим Мікеланджело. Також ми побачимо експонати однієї з найбільших колекцій творів мистецтва світу. Особливості додає те, що ми не можемо знати, що саме буде в цей час виставлятиметься в залах Ватиканського музею, адже колекція настільки велика та багата, що експонати доводиться змінювати дуже часто, аби, хоча б невелику їх частину могли побачити поціновувачі. (Вхідний квиток та екскурсія – 38 € з особи, при попередньому бронюванні – 25 € з особи).

Рим. На нас чекає неймовірна екскурсія «Вічним містом» (11€), бруківка якого, ще пам’ятає сандалі легіонерів, імператорів та пілігриимів зі всього світу. Знайомство з Римом ми розпочнемо з його античної частини, грандіозних пам’яток часів розквіту Римської імперії – амфітеатру Колізей, Римського форуму, Імператорських форумів, Капітолію… Ми відвідаємо один з символів Риму – фонтан Треві, прогуляємось площею Венеції, площами Ротонда та Навона, побачимо Замок Ангела – знамениту в’язницю, мабуть, найвідомішу на європейському континенті…

Вільний час. Рекомендуємо скуштувати справжню італійську піцу чи спагеті в одному із затишних римських кафе, або ж самостійно прогулятись вуличками «Вічного міста», відчути подих його тисячолітніх вулиць, які ще пам’ятають сандалі імператорів, легіонерів, гладіаторів… Поселення в готель, ночівля.

Фонтан ді Треві — найбільший фонтан у Римі

4 день, неділя (09.04.2017). Рим. Ватикан.

Сніданок в ресторані готелю.

Ватикан. Наше паломництво Римом продовжується. Ми знову будемо на площі св. Петра.

Вербна Неділя! 6-а неділя Великого посту – свято Входу Господнього в Єрусалим. Християни згадують про те, як за тиждень до своїх святих страждань, Спаситель наш Ісус Христос урочисто в’їзджає у місто, щоб там постраждати за гріхи всього світу. Цей день сумний та радісний водночас. З одного боку ми радіємо, що в Христі багато хто вперше побачив Бога, а Церква вперше торжествувала, бачачи свого Спасителя Царем, а з іншого – нас не може не вражати лицемірство безумного натовпу, який вже незадовго, всього за чотири дні, з такою ж ревністю кричатиме Пилату: “Розіпни Його!”.

Рим. Вільний час. По можливості ми відвідаємо святині Риму: церкву св. Альфонса, в якій зберігається ікона Матері Божої Неустанної Помочі, та базиліку Санта Марія Маджоре, де зберігаються ясла Ісуса та чудотворна ікона Матері Божої, яку ще називають “Спасіння народу римського”. Великою святинею, до якої ми матимемо змогу приклонитися, є Святі сходи. Їх привезла цариця Олена з Єрусалиму. Це сходи преторії – палацу Понтія Пілата. Цих 28 східців торкалися стопи Господа, на них капала його кров. Сходи зверху покриті дерев’яними східцями, але в них зроблено скляні отвори, через які можна побачити сліди крові Спасителя. По святих сходах люди підіймаються лише на колінах, читаючи молитви на кожній зі сходинок. Святі сходи знаходяться в каплиці Сан Лоренцо в Римі. Збір групи. Переїзд до готелю неподалік Верони, ночівля.

Собор Святого Петра

5 день, понеділок (10.04.2017). Верона. Падуя.

Сніданок в ресторані готелю. Переїзд до Верони.

Верона – одне з найбільш чарівних та стародавніх італійських міст з неповторною атмосферою, яка захоплює з перших хвилин перебування у цьому місті. Верона – це місто-перлина, що приховує за своїми витонченими фасадами багатовікову та багатогранну історію. “Не існує світу поза Вероною, а лише митарства, катування, ад… Хто вигнаний звідси, вигнаний зі світу, а хто вигнаний зі світу, той мертвий”, – так говорив про це дивовижне місто, англійський драматург Вільям Шекспір. Отже запрошуємо Вас на оглядову екскурсію (11€), щоб поринути в світ цього міста, побачити набережну р. Адідже, з старинними мостами, античними розвалинами, віллами та палаццо, а також визначні пам’ятки цього міста, що вражають з першого погляду: середньовічний замок Castel Vecchio, грандіозну Арену – третій по величині амфітеатр в світі, найбільшу площу міста – Piazza Bra …

Переїзд до Падуї.

Падуя. Ми відвідаємо великий храмовий комплекс – собор св. Антонія Падуйського – місце, яке найчастіше відвідують паломники з усього світу. Разом з отцем-духівником нашої групи ми помолимось до святого Антонія за заступництво і мир в наших сім’ях. Також ми матимемо вільний час для прогулянки цим неповторним італійським містом, адже це наш останній вечір в Італії – треба насолодитись останніми хвилинами тут і кинути монетку в фонтан, щоби обов’язково сюди повернутися в майбутньому. Збір групи, виїзд в Україну.

Балкон Джульєтти у Вероні

6 день, вівторок (11.04.2017). Прибуття до Львова в другій половині дня.

Поїздка відбувається під духовною опікою священика УГКЦ.

Вартість туру: € 225 + 200 грн.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

ü  оформлення документів для візи;

ü  проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;

ü  проживання в готелях 3* зі сніданками;

ü  медичне страхування.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

ü  проїзд в громадському транспорті, кораблик до Венеції;

ü  вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об’єкти;

ü  екскурсії (факультативи);

ü  особисті витрати;

ü  туристичний збір за в’їзд у Венецію 10 € – обов’язкова оплата;

ü  консульський збір – 35 € (крім громадян, що звільнені від оплати – пенсіонери, студенти до 21 року (стаціонар, бюджет), діти до 18 років);

ü  доїзд в консульство Угорської Республіки в Берегово для здачі біометричних даних.

УВАГА! КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСТВА У ВИДАЧІ ВІЗИ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!!!

ВАЖЛИВО:

* Організатори не несуть відповідальності за роботу консульств, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах,

 погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності!!!

* Організатор залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.

* Автобусне обслуговування у вільний час непередбачено.

* Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми – 20 осіб.

* Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг

 гіда та/або резервації.

* Завдаток не повертається у період менше місяця до дати виїзду!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *